Realizacja projektów unijnych zawsze była i będzie bardzo ważną sprawą dla społeczeństwa europejskiego. Projekty te mają na celu pomoc w utrzymaniu równowagi i rozwiązywaniu większych i mniejszych problemów, które mogą ją naruszyć w całej Europie. Walcząc ze wszystkim, od migracji aż do bezrobocia wśród młodzieży i dążąc do badań naukowych i rozwoju, projekty te są prawdziwym interesariuszem dla społeczeństwa europejskiego.
Priorytety partnerów projektów UE!
Istnieją pewne priorytety, jeśli chodzi o przyłączenie się i realizację tych projektów. Najważniejszym z tych priorytetów jest konsorcjum. Istnieją określone zasady, które mają zastosowanie, aby konsorcjum partnerów mogło zostać utworzone. Jednocześnie, że konsorcjum musi być na tyle silne, aby mogło prawidłowo realizować projekt i mieć możliwość zdobycia wiedzy doświadczenia, a także prestiżu.
Partnerami w konsorcjum projektu europejskiego może zostać wiele różnych podmiotów. Zawsze w zależności od projektu może to być oczywiście MŚP lub duża firma, Instytucja Badawcza i Uniwersytety oraz oczywiście organizacje non-profit i instytucje publiczne. Im bardziej zróżnicowane konsorcjum, tym lepsze rezultaty.
Zostań naszym partnerem już dziś!
Jako instytucja badawcza, Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości ma wiele do zaoferowania w dziedzinie partnerstwa i konsorcjów w ramach projektów unijnych. Od 2005 roku Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości zbudował sieć ponad 1500 partnerów unijnych, z których każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie. W rezultacie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie współpracy i współdziałania przy realizacji projektów unijnych.
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do silnego konsorcjum partnerów i realizacją naprawdę udanego projektu, możesz skontaktować się z nami już dziś i stać się częścią naszej specjalnej grupy partnerów. Nasza ekspertyza ma do zaoferowania wyłącznie pozytywne rezultaty, a przecież partner ekspercki to partner godny zaufania.
Polecamy
Najnowsze
Europejskie ramy kwalifikacji a MŚP
Począwszy od drugiej połowyXX wieku świat chce zastąpić zasadę "wychowanie przez całe życie" zasadą "wychowanie w ciągu całego życia"... [...]