Rozwój pomocnika Pop-Up Shop w sektorze kreatywnym

Pop-up shop to tymczasowa przestrzeń sklepowa prowadzona przez sprzedawcę internetowego. Sklepy typu pop-up stały się bardziej powszechne w ostatnich latach i nadal zyskują na popularności. Te krótkoterminowe środowiska sprzedaży detalicznej umożliwiają klientom bezpośrednie zapoznanie się z produktami. Sprzedawcy internetowi często wykorzystują sklepy typu pop-up, aby dotrzeć do nowych klientów i przetestować fizyczne środowisko sprzedaży detalicznej.

Badania pokazują, że wiele osób z sektora kreatywnego nie jest doskonale przystosowanych do konwencjonalnych procesów szkolnych i edukacyjnych. Wielu z nich zdaje się mieć problemy z logiczno-matematyczno-lingwistycznym podejściem do nauki, które preferuje społeczeństwo. Teoria inteligencji wielorakich została opracowana w 1983 roku przez Howarda Earla Gardnera i po raz pierwszy opublikowana w jego książce Frames Of Mind: The Theory Of Multiple Intelligences. Jej podstawy sprzeciwiają się idei jednego dominującego typu inteligencji i zamiast tego uznają istnienie wielu inteligencji, które tworzą unikalną mieszankę u każdej osoby.

Projekt "PUSH: Pop-up Shop Helper" ma na celu opracowanie unikalnego, innowacyjnego produktu szkoleniowego dla przedsiębiorców, który pomoże osobom z sektora kreatywnego/artystycznego przejść od kreatywności do komercjalizacji. (Zarabianie na życie dzięki swojej pracy).

Podczas pierwszego spotkania ponadnarodowego, które odbyło się w Mullingar w Irlandii, partnerzy projektu: Mullingar Employment Action Group (Irlandia), Institute of Entrepreneurship Development (Grecja), DRAMBLYS (Hiszpania), AKADEMIA LEONA KOZMINSKIEGO-ALK (Polska), VYTAUTO DIDZIOJO UNIVERSITETAS-VMU (Litwa), ART AND EDUCTION RESOURCE STORE IRELAND -RECTEATE (Irlandia), zdecydowali o wytycznych, którymi będą się kierować, aby z powodzeniem realizować działania i zadania projektu. Pierwszym krokiem jest opracowanie kursu szkoleniowego i związanego z nim podręcznika dla przedsiębiorców prowadzących sklepy typu Pop-Up.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu (wkrótce): https: //push-project.eu/

Projekt Push to innowacyjny projekt, którego celem jest pomoc w rozwoju firm w najprostszy i najtańszy sposób. Jeśli chcesz, aby Twój biznes szedł do przodu, spróbuj już dziś założyć swój własny Pop-up shop.

Zobacz również