Top 10 cech menedżera coworkingu

Menedżer, niezależnie od branży, zawsze jest menedżerem i zawsze nim będzie. Menedżer musi mieć wiele różnych cech, które będą w stanie zainspirować pracowników. W przestrzeni co-workingowej menedżer musi być jeszcze bardziej skupiony i gotowy do wzięcia odpowiedzialności.

Jeśli myślisz o otwarciu własnej przestrzeni co-workingowej, musisz wiedzieć, że posiadasz następujące dziesięć umiejętności, które uczynią cię cennym menedżerem i pomogą ci łatwiej prowadzić całą przestrzeń, generując w ten sposób dobrą reputację i oczywiście przyciągając więcej ludzi do twojej przestrzeni co-workingowej.

  • Dostrzeganie możliwości

To jest pierwsza i najważniejsza umiejętność dla każdego menedżera. Musisz być w stanie dostrzec wszystkie możliwości i upewnić się, że będziesz w stanie wyodrębnić te, które będą działały najlepiej dla Twojej przestrzeni co-workingowej. To pozwoli ulepszy Twoją przestrzeń, pomagając ludziom czuć się w niej bardziej komfortowo i dostrzegać możliwości na własną rękę

  • Bądź kreatywny

Po tym, jak zauważysz okazję, musisz być kreatywny. Okazja jest dobra tylko wtedy, gdy jest dostosowana do potrzeb i preferencji Twojej przestrzeni oraz ludzi, którzy w niej pracują. Postaraj się być jak najbardziej kreatywny w sposobie, w jaki będziesz ewoluować swoją przestrzeń, pamiętając o tym, że ludzie z niej korzystający pochodzą z różnych środowisk i chcą różnych rzeczy podczas pracy!

  • Miej wizję przestrzeni co-workingowej. przestrzeni.

Masz Założyłeś swoją przestrzeń co-workingową i jesteś w stanie przyjąć określoną liczbę osób. osób. Zarabiasz wystarczająco dużo pieniędzy, aby utrzymać przestrzeń i zapewnić sobie utrzymanie. Co teraz? Musisz zawsze mieć wizję swojej przestrzeni, dążąc do ulepszania jej dla ciebie i ludzi z niej korzystających. Wizualizacja przyszłości Twojej przestrzeni co-workingowej pomoże Ci ją ulepszać w miarę osiągania celów. A Menedżer z wizją to dobry menedżer!

  • Doceniaj wszystkie pomysły

Twój współpracownicy i klienci zawsze będą mieli pomysły, jak można ulepszyć przestrzeń. przestrzeń. Spędzają tam długie godziny pracy i ich pomysły mogą być bardzo cenne dla Ciebie. Upewnij się, że rozważysz każdy pomysł zanim go odrzucisz lub zatwierdzisz! lub zatwierdzeniem!

  • Miej etyczne i zrównoważone myślenie

Głównym celem Twojej przestrzeni co-workingowej jest osiąganie zysków. To jest oczywiste. Jednak, przestrzenie co-workingowe promują inną mentalność dotyczącą środowiska pracy środowiska pracy. Bardziej etyczne spojrzenie na przestrzeń co-workingową, a nie tylko miejsce, które zarabia pieniądze. Zachowaj ten sposób myślenia, aby mieć pewność, że będziesz w stanie promować swoją przestrzeń co-workingową we właściwy sposób i wśród właściwych ludzi!

  • Bądź świadomy siebie i podążaj za swoimi aspiracjami

Twój klienci mają aspiracje dotyczące swoich firm, ale Ty również! Musisz upewnić się, że nie zaniedbasz swoich własnych potrzeb. Menedżer bez osobistych bez osobistych aspiracji nie jest typem menedżera, który może inspirować innych. Im bardziej im bardziej będziesz podążał za swoimi aspiracjami, tym bardziej ludzie będą wierzyć w to, co robisz!

  • Bądź zdecydowany co do tego, czym jest Twoja o co chodzi w Twojej przestrzeni co-workingowej

Każda każda przestrzeń co-workingowa promuje coś innego. Czy Twoim celem jest przyciągnięcie większej liczby artystów? Właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw? Właścicieli startupów? Nie próbuj dotrzeć do wszystkich. Poznaj tożsamość swojej przestrzeni co-workingowej i bądź zdeterminowany. Zdeterminowany menedżer to silny menedżer!

  • Poznaj swoje finanse

Bycie menedżerem przestrzeni co-workingowej bez przynajmniej podstawowej wiedzy w zakresie finansowania to stracona sprawa. Nie będziesz w stanie prowadzić swojej przestrzeni co-workingowej a nie zapominajmy, że jest to dla Ciebie inwestycja. Upewnij się, że przed uruchomieniem przestrzeni co-workingowej, masz przynajmniej podstawową umiejętność czytania i pisania aby zrozumieć i prowadzić finanse przestrzeni!

  • Zawsze mobilizuj innych

To musi być twój priorytet numer jeden jako menedżera. W Twojej przestrzeni pracują ludzie. Ludzie pracujący nad swoimi własnymi projektami. Ludzie, którzy mogą tracić nadzieję lub którzy mogą dobrze współpracować z innymi i faktycznie zbudować coś wielkiego. Doprowadź do ich kontaktu ze sobą. Co najważniejsze, motywuj ich. Jeśli widzisz ludzi bliskich porażki, ponieważ nie wierzą w swoją pracę, upewnij się, że pokażesz im, jak bardzo są ważni. Najlepszy menedżer przestrzeni co-workingowej to mentor!

  • Wiedz, kiedy się wycofać

Czasami po prostu nic więcej nie można zrobić. Przestrzeń co-workingowa to inwestycja, a niektóre inwestycje kończą się niepowodzeniem. a niektóre inwestycje kończą się niepowodzeniem. Musisz wiedzieć, kiedy się zatrzymać. Kontynuowanie inwestycji mimo że ewidentnie się nie uda, przyniesie tylko straty finansowe szkody finansowe dla Twojego biznesu. Wycofaj się, kiedy musisz i upewnij się, że będziesz próbował ponownie, gdy nadejdzie właściwy czas. Poznaj swoje granice i pracuj nad nimi powoli, jeśli chcesz je przekroczyć! chcesz je przekroczyć!

To tylko dziesięć cech , które musisz mieć jako menedżer przestrzeni co-workingowej. Są one punktem wyjścia do świetlanej kariery. Pamiętaj, że edukowanie się w sprawach zarządzania i uczenie się, jak możesz stać się lepszą wersją tego, kim jesteś dzisiaj, tylko poprawi ciebie i twój biznes jutro!

Zobacz również